6 Nisan 2014 Pazar

Kore Turizm Organizasyonu / Türkiye

Merhaba Gençler!

Kto Türkiye ofisi Music Bank esnasında açtığı stand ile bilgilendirme yapıp çeşitli kitapçıklar dağıtmış. Lakin biz sıramızı kapmasınlar diye çırpınırken görememişiz. Geçenlerde bir grupta Kto Türkiye'nin kargo ücreti karşılığında bu kitapçıkları yolladığını öğrenip Kto'nun FB sayfasından mesaj attım. Eğer Maslak yakınında oturan varsa elden alabilirler. Ama Maslak yada Tr'de herhangi biryerde oturanlar ise kargo ücretini ödemek şartı ile kitaplara ücretsiz ulaşabilirler.

 Kore Kültürü Hakkında böyle bi kitapçık var:


Kore haritası var,(çok süper) Seul gibi merkezlerin metro ağını gösteren kısımları var. Bi yüzünde genel harita diğer yüzünde ise daha küçük çaplı merkezi haritalar var.

Kore Gezi Rehberinde ve Müslümanlar İçin Restorantlar Rehberi:
Gezi Rehberinde milli parklar vs gibi şehirlerden gezilecek yerler anlatılmış. Diğer kitapçıktada nerede yemek yenir vs gibi şeyler anlatılmış.Birde Tur reklamı sanırım. İngilizce olduğundan incelemedim açıkcası :)


Sizde bu kitapçıklara sahip olmak istiyorsanız:  Kto Türkiye 'ye sayfasına mesaj atabilirsiniz. Ellerinde varsa ve istediğiniz adeti karşılıyorlarsa yolluyorlar. Birde Kore'ye gitmeyi düşünenler için çok güzel paylaşımlar yapıyorlar.
5 yorum:

 1. hee yani biz orda binbir türlü acılar çekerken oturma yeri olan insancıklar bakmış incelemiş bunları :') hıığğğ ok taam skajdfbaşsdjlasdfaş aklıma ayak ağrılarım geliyo music bank denince la 1 yıl geçti hala hissediyorum :')

  YanıtlaSil
 2. olom ay yıl hesabı yabıonuz ben yaşlanıyom lan yabmayın öyle şeleer :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ne yaşı olm yaştan bahseden mi oldu NE GEREK VAR BÖYLE ŞEYLERDEN BAHSETMEYE ŞİMDİ :') yapma karşim cidden bak hiç gerek yok böyle şeylere :')

   Sil
 3. biz niye vip bilet almadık ya yine hatırlayıp kahroldum :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zaten ya vip ya gold alınırmış gittik fakir fakir platin aldık :/

   Sil